تبلیغات
یاس های آسمانی

درباره وبلاگ

  زنان و کودکان قربانیان اصلی خشونت های گروه های تروریستی در جهان میباشند
  یاس های آسمانی در تلاش است تا گوشه ای از جنایات گروهک منافقین یاهمان به
  اصطلاح سازمان مجاهدین خلق علیه زنان وكودكان بی گناه را منتشر نماید،تاشاید
  اندکی از مظلومیت این شهدا را به گوش مردم عزیزمان برسانیم وامیدواریم
  شما نیز ما را در این راه یاری كنید
  به قول زنده یاد قیصر امین پور : تنها ... یکی از نامه هایم
  بوی غریب و مبهمی می داد ... انگار از لابه لای کاغذ تا خورده ی
  نامه بوی تمام یاس های آسمانی احساس می شد


  مدیر وبلاگ :

نویسندگان

جستجو

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
------------------
امروز:  حضور نماینده گروهک تروریستی منافقین در جمهوری آذربایجان با نظر مستقیم مقامات اطلاعاتی
و جاسوسی تل آویو، در واقع گام نخست تبدیل آذربایجان به خانه امن جدیدی برای تروریستها بود که
از طرحی بزرگ، پرده بر می داشت.به گزارش خبرگزاری مهر، حضور نماینده گروهک تروریستی منافقین در جمهوری آذربایجان با نظر مستقیم مقامات اطلاعاتی و جاسوسی تل آویو، در واقع گام نخست تبدیل آذربایجان به خانه امن جدیدی برای تروریستها بود که از طرحی بزرگ، پرده بر می داشت.

بعدها نماینده منافقین در مصاحبه ای با تلویزیون  ANS TV جمهوری آذربایجان در سال 1390 سابقه حضور این گروهک در آذربایجان را به 9 سال قبل از آن مربوط دانست. در نهایت پس از مذاکرات مقامات بلندپایه اسرائیلی با "الهام علی اف" رئیس جمهوری آذربایجان وی ضمن موافقت با استقرار منافقین در این کشور، موضوع را به وزارت امنیت جمهوری آذربایجان (MTM) ارجاع داد تا با مذاکراتی که با موساد انجام می دهند در خصوص نحوه استقرار منافقین در این کشور تصمیم گیری کنند.

یادآور می شود که بیشتر هماهنگی بین مقامات آذربایجان و اسرائیل توسط "یوآد آبراهاموف" نماینده مجلس جمهوری آذربایجان انجام می شود. پس از مذاکرات اولیه موساد و وزارت امنیت آذربایجان پایگاهی در کنار شهر "مینگه چویر" که محل رزمایش نظامیان بود برای استقرار منافقین در نظر گرفته شد. اولین گروه از منافقین که بین 70 تا 100 نفر بودند در این پایگاه مستقر شدند و همچنان در آن به سر می برند.

در پی رایزنیهای گسترده مقامات رژیم اسرائیل، سران بلندپایه جمهوری آذربایجان موافقت کردند که تعداد بیشتری از عناصر گروهک منافقین در این کشور مستقر شوند. در همین راستا 20 اتوبوس حامل 700 نفر از منافقین درسال 1390 از عراق خارج شدند و با توجه به مذاکرات موساد با دستگاه امنیتی اقلیم کردستان و نظر به اینکه منافقین با توجه به قرار داشتن در  فهرست گروهکهای تروریستی امکان جابجایی از طریق هوایی را نداشتند، از مسیر اقلیم کردستان با هماهنگی دستگاه امنیتی اقلیم و سازمان امنیت ترکیه از خاک ترکیه وارد گرجستان شدند و سپس از طریق تفلیس وارد گنجه در جمهوری آذربایجان شدند.

سپس منافقین در پایگاهی که از قبل در شهر داش کسن (Dash Kasan) آماده شده بود استقرار یافتند. در حال حاضر 800 نفر از اعضای این گروهک تروریستی در دو شهر داش کسن و مینگه چویر که اکثریت قریب به اتفاق آن از رده های پایین منافقین هستند ،مستقر می باشند.

با توجه به انتقال بسیاری از منافقین از اردوگاه اشرف و استقرار آنها در اطراف فرودگاه بغداد (اردوگاه لیبرتی) و نظر مستقیم  مقامات تل آویو، "سنابرق زاهدی" عضو شورای عالی گروهک منافقین در اواخر ماه می 2012 با حضور در باکو ضمن مذاکره با مقامات بلند پایه آذربایجان، حمایت آنها را برای استقرار 2 هزار نفر از منافقین جلب کرد. مطابق هماهنگی به عمل آمده منافقین مستقر شده در این دو شهر آموزش های پیشرفته لازم را در جنگ های چریکی، اقدامات جاسوسی، بمب گذاری، فعالیتهای مخابراتی و عملیاتهای تروریستی در حال سپری کردن هستند تا در موقع لزوم به داخل ایران اعزام شوند.

به گزارش مهر، هم اکنون سوال  مهم اینجاست که منافقین با توجه به سابقه حدود 16هزار ترور که در داخل ایران دارند و بخش بزرگی از آنان را طی انتشار اعلامیه ای بر عهده گرفته اند، چگونه در آذربایجان استقرار پیدا کرده اند، آیا باید انکار دیپلماتیک مقامات آذربایجان را باور کرد، چرا جمهوری آذربایجان به همسایه ضد امنیتی برای ایران تبدیل شده است؟.


امار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
 • افراد حاضر در این وب

-----------------
---