تبلیغات
یاس های آسمانی

درباره وبلاگ

  زنان و کودکان قربانیان اصلی خشونت های گروه های تروریستی در جهان میباشند
  یاس های آسمانی در تلاش است تا گوشه ای از جنایات گروهک منافقین یاهمان به
  اصطلاح سازمان مجاهدین خلق علیه زنان وكودكان بی گناه را منتشر نماید،تاشاید
  اندکی از مظلومیت این شهدا را به گوش مردم عزیزمان برسانیم وامیدواریم
  شما نیز ما را در این راه یاری كنید
  به قول زنده یاد قیصر امین پور : تنها ... یکی از نامه هایم
  بوی غریب و مبهمی می داد ... انگار از لابه لای کاغذ تا خورده ی
  نامه بوی تمام یاس های آسمانی احساس می شد


  مدیر وبلاگ :

نویسندگان

جستجو

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
------------------
امروز:


یک منبع عالی رتبه امنیتی عراقی گفت صدها تن از اعضای گروهک تروریستی منافقین وارد سوریه شده اند و برخی از فرماندهان آنها مسؤولیت آموزش های نظامی به تروریست ها را بر عهده گرفته اند.

به گزارش سرویس بین الملل پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور) و به نقل از خبرگزاری اور، این منبع اطلاعاتی که نخواست نامش فاش شود با اشاره به اینکه عناصر گروهک نفاق برای کمک به تروریست های ارتش به اصطلاح آزاد سوریه وارد این کشور شده اند گفت: به موجب توافق نامه های صورت پذیرفته میان سازمان مجاهدین خلق (منافقین)، آمریکا، ترکیه و اسرائیل، برخی از مناطق اقلیم کردستان عراق تبدیل به پایگاه هایی نظامی جهت آموزش دادن به گروه های مسلح برای اعزام به نبردهای خیابانی در سوریه شده است.

این منبع با اعلام اینکه پایگاه های مذکور، عرب های یمن، تونس، عربستان و دیگر مناطق را که برای جنگ با حکومت سوریه اعلام آمادگی کرده اند آموزش می دهد افزود: سازمان مجاهدین خلق در حال حاضر مشغول اجرای یک سری عملیات های ویژه در سوریه توسط عناصر آموزش دیده خود است.

از سوی دیگر خبرگزاری براثا نیز با تأیید خبر فوق نوشت: منابع میدانی در سوریه گزارش می دهند که در حال حاضرعناصر گروهک تروریستی منافقین در کنار گروه های مسلح و شورشی موجود در این کشور حضور دارند.

این منابع به براثا گفتند: صدها تن از افراد گروهک منافقین وارد سوریه شده اند و تعدادی نیز مشغول دادن آموزش به تروریست ها در پایگاه های موجود در ترکیه و اقلیم کردستان هستند.

این منابع تأکید می کنند که عناصر منافقین در یک عملیات پیچیده اطلاعاتی و با مشارکت طرف های بین المللی، منطقه ای و عراقی و به دور از هرگونه هیاهو، وارد سوریه شده اند.

چندی پیش نیز شبکه خبری تاپ نیوز لبنان در گزارشی اعلام کرد افسران اطلاعاتی آمریکا، ترکیه و فرماندهان نظامی اقلیم کردستان عراق بر سر انتقال اعضای گروهک تروریستی منافقین به کردستان و ترکیه جهت مشارکت در نا آرامی های موجود در سوریه به توافق رسیده اند و قرار است عربستان سعودی و قطر نیز پشتیبانی مالی این طرح را به طور مشترک بر عهده داشته باشند.


 


امار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
 • افراد حاضر در این وب

-----------------
---