درباره وبلاگ

  زنان و کودکان قربانیان اصلی خشونت های گروه های تروریستی در جهان میباشند
  یاس های آسمانی در تلاش است تا گوشه ای از جنایات گروهک منافقین یاهمان به
  اصطلاح سازمان مجاهدین خلق علیه زنان وكودكان بی گناه را منتشر نماید،تاشاید
  اندکی از مظلومیت این شهدا را به گوش مردم عزیزمان برسانیم وامیدواریم
  شما نیز ما را در این راه یاری كنید
  به قول زنده یاد قیصر امین پور : تنها ... یکی از نامه هایم
  بوی غریب و مبهمی می داد ... انگار از لابه لای کاغذ تا خورده ی
  نامه بوی تمام یاس های آسمانی احساس می شد


  مدیر وبلاگ :

نویسندگان

جستجو

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
------------------
امروز:

 

روزنامه نگار و وبلاگ نویس برجسته یهودی خروج احتمالی گروهک مجاهدین از فهرست تروریستی آمریکا را اقدام سیاسی اوباما علیه ایران و همچنین یک امتیاز برای او در کمپین تبلیغاتی ریاست جمهوری این کشور خواند

به گزارش انجمن دفاع از قربانیان تروریسم خارمیانه به نقل از انجمن نجات، «ریچارد سیلورستین» روزنامه نگار مشهور یهودی در مقاله اخیر خود که روز گذشته در روزنامه انگلیسی «گاردین» منتشر شد نوشت که خروج احتمالی مجاهدین از فهرست تروریستی آمریکا صرفا یک اقدام سیاسی و حقه بازی است.

این نویسنده یهودی ضمن اشاره به ادعاهای این گروه مبنی بر پایان بخشیدن به ماهیت تروریستی خویش به اعترافات برخی از مقامات جداشده از این گروه پرداخت که حاکی از سنگدلی و نفاق این گروه است و اینکه ایران اگر تحت حاکمیت این گروه قرار بگیرد تبدیل به یک دیکتاتوری می شود.

سیلورستین در ادامه افزود که یکی از منابع اسرائیلی که یکی از وزرای سابق اسرائیل و افسر IDF (نیروهای دفاعی اسرائیل) بوده به وی گفته که موساد سالها از این سازمان استفاده می کرده تا هم اسنادی منتسب به دولت ایران را منتشر کنند و هم اقدامات خرابکارانه ای بر علیه شخصیتهای مهم ایرانی انجام دهد.

وی افزود: خروج این گروه از فهرست تروریستی آمریکا یک حقه بازی است.

این نویسنده آمریکایی که در شهر سیاتل در ایالت واشنگتون زندگی می کند در ادامه خاطرنشان کرد که دولت اوباما حتی ادعا نمی کند که این گروه دست از تروریسم برداشته، زیرا می داند که در صورت افشای فعالیت های تروریستی آن به ضرر آمریکا تمام می شود.

وی تصریح کرد: تنها استدلال آمریکا در دفاع از تغییر موضع خویش موافقت این گروه در انتقال از کمپ اشرف به یکی از مراکز (سابق نظامی) آمریکا بوده است.

وی افزود: پس ما یک گروه تروریستی را از فهرست خارج می کنیم نه به خاطر اینکه دیگر یک گروه تروریستی نیست بلکه به خاطر اینکه تن به خروج از عراق که عامل بی ثباتی در آنجا بوده داده است.

این روزنامه نگار آمریکایی در ادامه این اقدام آمریکا را اقدامی صرفاً مبتنی بر محاسبات سیاسی خواند چرا که این گروه برای جنگهای پنهان آمریکا و اسرائیل بسیار مفید است.

ریچارد سیلورستین در ادامه به مزایای خروج مجاهدین از فهرست سیاه آمریکا برای اوباما اشاره کرد و افزود: اوباما می تواند (با این اقدام) در مقابل ایران و جمهوری خواهان عرض اندام کند.

وی در تشریح این موضوع خاطرنشان کرد که پیام تلویحی اوباما به ایران این است که به دلیل عدم حضور آنها در پای میز مذاکره با بدترین دشمن آنها متحد خواهد شد و به میت رومنی هم می فهماند که به دنبال برخورد جدی با ایران است. به عبارت دیگر این اقدام اوباما، او را از محکوم شدن به نرم بودن در برابر ایران در کمپین انتخاباتی ریاست جمهوری مصون می دارد.

وی افزود: شرط می بندم یکی از محورهای سخنان اوباما در کمپین انتخاباتی این موضوع خواهد بود که او مجاهدین خلق را از فهرست (تروریستی آمریکا) خارج کرده است.

سیلورستین در انتها خاطرنشان کرد: مهر تایید اوباما به مجاهدین خلق نشانه ی عدم تعهد او به دیپلماسی و مذاکره به عنوان وسیله ای برای حل و فصل اختلافات بین المللی می باشد.


امار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
 • افراد حاضر در این وب

-----------------
---
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic