درباره وبلاگ

  زنان و کودکان قربانیان اصلی خشونت های گروه های تروریستی در جهان میباشند
  یاس های آسمانی در تلاش است تا گوشه ای از جنایات گروهک منافقین یاهمان به
  اصطلاح سازمان مجاهدین خلق علیه زنان وكودكان بی گناه را منتشر نماید،تاشاید
  اندکی از مظلومیت این شهدا را به گوش مردم عزیزمان برسانیم وامیدواریم
  شما نیز ما را در این راه یاری كنید
  به قول زنده یاد قیصر امین پور : تنها ... یکی از نامه هایم
  بوی غریب و مبهمی می داد ... انگار از لابه لای کاغذ تا خورده ی
  نامه بوی تمام یاس های آسمانی احساس می شد


  مدیر وبلاگ :

نویسندگان

جستجو

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
------------------
امروز:

یک سازمان پرافتخار رسماً از لیست تروریستی وزارت خارجه آمریکا حذف شد.  

                                                 

 


عبارت"پرافتخار" برای فرقه تروریستی مجاهدین خلق  بهانه ای است برای یک نگاه کلی به سابقه این گروهک تروریستی در سه دهه اخیر. نگاهی به گذشته مجاهدین خلق بر این واقعیت صحه می گذارد که نه تنها برگ افتخاری در سابقه این گروهک ثبت نشده است که هر چه هست ترور است، تجاوز و خیانت.

ترور 12 هزار شهروند ایرانی

فرقه تروریستی مجاهدین خلق بر اساس اسناد و شواهد موجود که بخش عمده ای از آن در نشریه مجاهد و دیگر رسانه های این فرقه ثبت شده مسئول ترور ببش از 12 هزار شهروند ایرانی است. قربانیان ترور حملات تروریستی فرقه مجاهدین خلق که نشریه مجاهد مسئولیت ترور آنها بر عهده گرفته شده، اقشار مختلف را در بر می گیرد. از مغازه دار و قصاب محل به جرم نگهداری عکس حضرت امام خمینی(ره) تا عابران انفجارهای کوری همانند انفجار بازار ناصر خسرو در 7 آبان 1363همکاری با صدام حسین

اما سابقه فرقه مجاهدین خلق محدود به ترور نیست. این فرقه در جریان جنگ تحمیلی عراق علیه ایران با انتقال اعضایش به عراق و همکاری به رژیم بعث صدام حسین، به کشور خیانت کرد. رهبران مجاهدین خلق در ازاء دریافت کمک های مالی سنگین ، امکانات نظامی و اسکان در پادگان های نظامی ارتش بعث، با استفاده از تسلط کامل به زبان فارسی و ویژگی ایرانی بودن در جبهه های جنگ نفوذ کرده و اطلاعات مربوط به عملیات ها، تحرکات نظامی و آمار رزمندگان را در اختیار استخبارات بغداد قرار می دادند. جاسوسی مجاهدین خلق برای ارتش عراق عملا به شهادت عده ای زیادی از فرزندان این خاک بوم به دست دشمن بعثی انجامید.

                                                                    

                                                                                   

  عملیات مرصاد

رهبران فرقه مجاهدین خلق اما به اینها هم بسنده نکرد. آنها وقتی با پذیرش قطعنامه از سوی ایران از پیروزی عراق ناامید شدند ناباورانه در سوم مرداد ماه  به خاک کشور تجاوز کردند. یورش نظامی مجاهدین خلق طی عملیاتی به نام "فروغ جاویدان" با حدود پنج هزار شبه نظامی مجاهدین خلق که عضو ارتش آزادیبخش ملی بودند صورت گرفت. مجاهدین خلق در این عملیات به "مرصاد" معروف شد به سختی شکست خوردند اما تجاوز به خاک کشور  را در پرونده آنها ثبت کرد.   

ایجاد فرقه و اسارت اعضاء

شکست سنگین در عملیات مرصاد سبب شد تا مسعود رجوی دست به تغییرات شدیدی در ساختار گروهک مجاهدین خلق بزند. این تغییرات با اعمال محدودیت های شدید و اعمال آموزه های کاملا فرقه ای همراه بود. وضعیت به گونه پیش رفت که اعضاء می بایست هر آنچه در ذهن و فکرشان خطور کند را به افراد مافوق گزارش می کردند.  این یک جور پالایش و تخلیه فرد از افکار بد تلقی می شد. افراد متاهل می باست طلاق می گرفتند و مجردها حق ازدواج نداشتند، زیرا وابستگی عاطفی میان اعضاء دلیل شکست در عملیات مرصاد عنوان می شد.

ارتباط اعضاء با خانوده هایشان کاملا قطع شد و مسعود رجوی مرجع و حلال همه مشکلات معرفی می شد که اعضاء می بایست بدون هیچ چون و چرایی از دستورات وی تبعیت کنند. گشت زنی های شدید در پادگان اشرف برقرار شد و  حتی گفتگو میان اعضاء با محدودیت های شدید روبه رو شد. گزارش دیده بان حقوق بشر به نام "خروج ممنوع" که در سال 2005 میلادی درباره وضعیت پادگان اشرف منتشر شده است به خوبی شرایط اسفناک و کاملا فرقه ای مناسبات داخل این پادگان را تشریح می کند.

تلاش برای جاسوسی و ترور هسته ای

فرقه مجاهدین خلق تا کنون تلاش زیادی به عمل آورده است تا به دولتمردان غربی نشان دهد قابلیت اقدامات ضد ایرانی بالایی دارد. در این راستا با وصل کردن خود به موضوع هسته ای چنین وانمود می کند که اطلاعات هسته ای ایران را این گروهک در اختیار سرویس های اطلاعاتی غربی قرار داده است. این فرقه به دنبال این است تا از این طریق نزد کشورهای غربی جایگاه مهمی برای خود تعرف کند. در حقیقت رهبران فرقه به هر اقدامی از ترور و تجاوز گرفته تا جاسوسی متوسل شوند تا به اهداف جاه طلبانه شان برای قدرت نزدیک شوند.

فرقه مجاهدین خلق اما در راستای همان سیاست کارآمدی برای کشورهای غربی وارد ترور دانشمندان هسته ای کشور نیز شدند. شبکه ان بی سی آمریکا چند ماه بعد از ترور روشن، قائم مقام بازرگانی سایت نطنز، به نقل از دون تن ز مقامات عالی رتیه نظامی آمریکایی فاش ساخت که این اقدام تروریستی به طرح موصاد و همکاری مجاهدین خلق به انجام رسیده است.

به موارد فوق باید پولشویی در کشورهای اروپایی از طریق تاسیس سازمان های جعلی خیریه و حمایت از کودکان بی سرپرست ایرانی که  درآمد آنها به حساب مجاهدین خلق واریز می شد، خودسوزهای ژوئن 2003، ترور شهروندان آمریکایی و عراق و دهها مورد دیگر را نیز اضافه کرد. در چنین شرایطی آیا می توان از گذشته "پر افتخار" یاد کرد؟!! آیا این گذشته پر از ترور و تجاوز و خیانت، جای افتخار دارد؟


امار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
 • افراد حاضر در این وب

-----------------
---
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic