درباره وبلاگ

  زنان و کودکان قربانیان اصلی خشونت های گروه های تروریستی در جهان میباشند
  یاس های آسمانی در تلاش است تا گوشه ای از جنایات گروهک منافقین یاهمان به
  اصطلاح سازمان مجاهدین خلق علیه زنان وكودكان بی گناه را منتشر نماید،تاشاید
  اندکی از مظلومیت این شهدا را به گوش مردم عزیزمان برسانیم وامیدواریم
  شما نیز ما را در این راه یاری كنید
  به قول زنده یاد قیصر امین پور : تنها ... یکی از نامه هایم
  بوی غریب و مبهمی می داد ... انگار از لابه لای کاغذ تا خورده ی
  نامه بوی تمام یاس های آسمانی احساس می شد


  مدیر وبلاگ :

نویسندگان

جستجو

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
------------------
امروز:                            
انجمن دفاع از قربانیان ترور ایران که اعضای آن را خانواده های شهدای ترور ایران تشکیل می دهند به نمایندگی از تمام زنان و کودکان و دیگر عزیزانی که دغدار اقدامات تروریستی بودند در این اجلاس حضور یافته تا عمق نفرت مردم ایران زمین را از گروههای تروریستی بویژه فرقه تروریستی منافقین بیان دارند.

بیست پنجمین اجلاس شورای حقوق بشر در ژنو حضوری تمام قد یافت. اعضای انجمن در دیدار و گفتگو با گزارشگران ویژه سازمان ملل، رئیس و معاونین اجلاس، نهادهای مدنی حاضر در اجلاس و حضور در پنلهای حقوق بشری در ژنو، گزارشی مبسوط از مظلومیت قربانیان ترور و خانواده های انها و محکومیت تروریسم و رفتار ددمنشانه گروههای تروریستی را به سمع نظر انها رساند. تا بدینسان از شان و منزلت قربانیان ترور در این عرصه حمایت نماید و عرصه را برای فریبکاری گروههای تروریستی هر چه بیشتر تنگ کند.

از جمله این گروه های تروریستی می توان به گروهک تروریستی منافقین اشاره کرد که تلاش می کند هر ساله با حضور در این اجلاسها نمایش مضحکی را از فریبکاری و دروغ به معرض دید حاضرین بگذارد. سرکردگان گروهک تروریستی منافقین مدام در حال هشدار دادن به تمام افراد و نهادهایی هستند که هنوز می توانند حمایتشان را بر اساس لابی گری و یا پرداخت رشوه تامین کنند از همین رو است که هشدار به ملل متحد، تعریف مسئولیت برای کمیساریای عالی پناهندگان و یا درخواست حمایت از کمیسر عالی حقوق بشر را در دستور کار خویش قرار داده اند تا بدین سان بتوانند ساختار فرقه ای حاکم بر اعضایش را که در گذر زمان در حال فروپاشی است را حفظ کند.

گروهک منافقین حیات خویش را در ترور و خشونت و بروز جنگ جستجو کرده است و ایجاد نزاع و جنگ افروزی جزیی لاینفک از هویتش شده است، این فرقه تروریستی با لابی گری ها گسترده و دروغ پراکنی ها و سیاه نمایی ها درصدد ایجاد فضای تیره در روابط ایران و سایر کشورها است. در راستای این خیانت انچنان تنهاست که حتی معاندترین افراد نیز در کنارش قرار نمی گیرند. این امر در تجمعات این فرقه نیز نمودی آشکار و بارز دارد.

سرکرده فرقه تروریستی منافقین در راستای این خیانت مدام در حال فراخون دادن و برپایی نمایشهای مضحکی است که دامنه اش حتی به اجلاس شورای حقوق بشر نیز رسیده است. تا مکرر کنند نمایش مزورانه خویش را با ایجاد هیاهو و دروغ و با حفظ تمام ویژگی های ناچیز و بی قدر اسبقشان؛ ناسزا و فحش به دیگرانی که جز این چند ده نفر نیستند! و تشویق خودشان همراه با کف زدنهای آزار دهنده!

اینبار نیز این فرقه با تمام عده و عوده امده بودند و بسیج گسترده ای را از تمامی هوادارانشان ایجاد کرده بودند. تمامی انچه را بعد از چندین دهه برای خود اندوخته اند، اعم از اعضای به بند کشیده شده در ساختار فرقه ای، افرادی که عنوان سازمان و یا نهاد بین المللی را یدک می کشند و یا هوادارانی از جنس پول، همه و همه آمده بودند. تا نمایش مضحکی را برای سیاه نمایی و دروغ پردازی به اجرا بگذارند. این همه اما چندین ده نفر هم نمی شد!

از این سو تنها صدای ارام اما با صلابت فرزندی از قربانیان ترور ایران زمین که مظلومیت بیش از 17 هزار شهید ترور را بیان می کند، کافی بود تا کوس رسوایی این همه هیاهو را سر دهد، تا همه بدانند که این همه هیاهو تنها برای اینست که حقیقتی را کتمان کنند؛ ماهیت تروریستی و ضدبشری و سابقه ای سرشار از ترور و خیانت گروهک منافقین.

انجمن دفاع از قربانیان ترور ایران که اعضای آنرا خانواده های قربانی ترور ایران تشکیل می دهند به نمایندگی از تمام زنان و کودکان و دیگر عزیزانی که دغدار اقدامات تروریستی بودند در این اجلاس حضور یافته تا عمق نفرت مردم ایران زمین را از گروههای تروریستی بویژه فرقه تروریستی منافقین بیان دارند.

این رویارویی جدالی نیست، حکایت رویاروی قربانیان ترور با گروهک تروریستی منافقین در اجلاس حقوق بشر ژنو، داستان افتاب است و سیاهی شب. اگر تا به امروز جولانی داشته اند عرصه تیرگی جهل را فراخ دیده اند و در جایی که حضوری از قربانیان بوده، مجالی برای فریبکاری نمی ماند.

منبع : انجمن عدالت

http://www.edalat-s.org/pages/?id=6851


امار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
 • افراد حاضر در این وب

-----------------
---
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات