تبلیغات
یاس های آسمانی

درباره وبلاگ

  زنان و کودکان قربانیان اصلی خشونت های گروه های تروریستی در جهان میباشند
  یاس های آسمانی در تلاش است تا گوشه ای از جنایات گروهک منافقین یاهمان به
  اصطلاح سازمان مجاهدین خلق علیه زنان وكودكان بی گناه را منتشر نماید،تاشاید
  اندکی از مظلومیت این شهدا را به گوش مردم عزیزمان برسانیم وامیدواریم
  شما نیز ما را در این راه یاری كنید
  به قول زنده یاد قیصر امین پور : تنها ... یکی از نامه هایم
  بوی غریب و مبهمی می داد ... انگار از لابه لای کاغذ تا خورده ی
  نامه بوی تمام یاس های آسمانی احساس می شد


  مدیر وبلاگ :

نویسندگان

جستجو

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
------------------
امروز:هرچه امروز خواستم درباره این مردبزرگ بنویسم دیدم قلم من در برابرمردانی همچون صیاد بسیار کوچک است پس بهتر دیدم به باز خوانی پیام رهبرمعظم انقلاب درباره او به پردازم :


بسم الله الرحمن الرحیم

«من المؤمنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا »

امیر سرافراز ارتش اسلام و سرباز صادق و فداكار دین و قرآن، نظامی مؤمن و پارسا و پرهیزكار، سپهبد علی صیادشیرازی امروز به دست منافقین مجرم و خونخوار و روسیاه به شهادت رسید.

این نه اولین و نه آخرین باری است كه دلی نورانی و سرشار از عشق و ایمان و وفاداری به آرمان‏های بلند الهی، هدف تیر خشم و عناد و عصبیت از سوی زمره جنایتكار و فاسدی كه ادامه حیات خود را در خدمتگزاری به دشمنان اسلام دانسته‏است، قرار می‏گیرد و دست‏خائن خودفروخته‏ای، نهال ثمربخش انسان والایی را قطع می‏كند. او مانند دیگر مردان حق از روزی كه قدم در راه انقلاب نهادند، همواره سر و جان خود را برای نثار در راه خدا بر روی دست داشتند.

سرزمین‏های داغ خوزستان و گردنه‏های برافراشته كردستان سال‏ها شاهد آمادگی و فداكاری این انسان پاك نهاد و مصمم و شجاع بوده و جبهه‏های دفاع مقدس صدها خاطره از رشادت و از خود گذشتگی او حفظ كرده است. خطر مرگ كوچك‏تر از آن است كه بندگان صالح خدا را از راه او بازگرداند و عشق به منال دنیوی حقیرتر از آن است كه در دل نورانی شایستگان جایی بیابد، كوردلان منافق بدانند كه با این جنایت‏ها روز به روز نفرت ملت ایران از آنان بیشتر خواهد شد و خون مردان پاكدامن و پارسا هم چون صیاد شیرازی و شهید لاجوردی بدنامی و سیاهرویی آنان را در تاریخ و در دل این ملت همیشگی خواهد كرد و

 سردمداران استكبار كه با وجود لاف‏ زنی‏های ضدتروریستی خود، به امید آن نشسته ‏اند كه تروریست‏های مزدورشان در ایران اسلامی با شهیدكردن مردان استوار و مقاوم انقلاب، راه تسلط بر ایران اسلامی را هموار كنند. بدانند كه خون شهیدان راه حق، ملت مؤمن ما را راسخ‏تر و آشتی‏ ناپذیرتر و مقاوم تر می‏سازد. رحمت و فضل بیكران الهی بر روح شهید عزیزمان علی‏ صیادشیرازی و لعنت و نفرین خدا و فرشتگان و بندگان صالحش بر ایادی منفور و مطرود استكبار.

اینجانب شهادت این بنده برگزیده خدا را به ملت ایران به خصوص به یاران دفاع مقدس و ایثارگران جبهه‏ های نور و حقیقت و به خانواده گرامی و فداكار و بازماندگان محترمش تبریك و تسلیت می‏گویم و صمیمی‏ترین درود خود را بر روح پاك او و خون بناحق ریخته او نثار می‏كنم.

و السلام علی عباد الله الصالحین

سید علی خامنه ای


امار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
 • افراد حاضر در این وب

-----------------
---