تبلیغات
یاس های آسمانی

درباره وبلاگ

  زنان و کودکان قربانیان اصلی خشونت های گروه های تروریستی در جهان میباشند
  یاس های آسمانی در تلاش است تا گوشه ای از جنایات گروهک منافقین یاهمان به
  اصطلاح سازمان مجاهدین خلق علیه زنان وكودكان بی گناه را منتشر نماید،تاشاید
  اندکی از مظلومیت این شهدا را به گوش مردم عزیزمان برسانیم وامیدواریم
  شما نیز ما را در این راه یاری كنید
  به قول زنده یاد قیصر امین پور : تنها ... یکی از نامه هایم
  بوی غریب و مبهمی می داد ... انگار از لابه لای کاغذ تا خورده ی
  نامه بوی تمام یاس های آسمانی احساس می شد


  مدیر وبلاگ :

نویسندگان

جستجو

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
------------------
امروز:


 سلفی ها با وجود تعداد كم به واسطه كمك مالی عربستان، در فرانسه فعالیت می كنند همچنان كه گروهک مجاهدین با وجود 3 بار اخراج از فرانسه، هم اكنون در این كشور مشغول فعالیت است.

به گزارش انجمن اطلاع رسانی قربانیان تروریسم خاورمیانه به نقل از ایران اینترلینک، سلفی ها با وجود تعداد كم به واسطه كمك مالی عربستان، در فرانسه فعالیت می كنند همچنان كه گروهک مجاهدین با وجود 3 بار اخراج از فرانسه، هم اكنون در این كشور مشغول فعالیت است.

 تروریست های سلفی به همراه القاعده دست به ترورهای فجیع در كشورهای مختلف می زنند. از شریكان تروریست های سلفی كه در پاكستان، تركیه، عراق، ایران، سوریه، اردن و اروپا فعالیت می كنند، می توان از گروهک مجاهدین خلق، پژاك و جندالله نام برد. گروه هایی كه در لیست تروریستی آمریكا بوده و همكاری یا حمایت از آنان جرم محسوب می گردد. اما این گروه ها از فضای اروپا به خصوص آلمان، انگلستان و فرانسه برای فعالیت استفاده می كنند.


این گزارش می افزاید: گروهک منافقین كه از حمایت مالی و تداركاتی عربستان سعودی برخوردار است، به كارنامه انفجارها، ترورها و حمله از عراق به شهرهای ایران افتخار می نماید. آنها در 25 سال گذشته 3 بار از فرانسه اخراج شده اند. اما هر بار به دلایل نامعلومی به فرانسه بازگشته و فعالیت های سازمان یافته خود را از سر گرفته اند. آنها با ارائه رشوه های كلان به برخی شخصیت های فرانسوی و آمریكایی درصدد فریب افكار عمومی هستند.

گفتنی است، اردوگاه اشرف که حدود ۱۲۰ کیلومتری غرب ایران در خاک عراق قرار دارد پناه‌گاه بیش از سه هزار و ۴۰۰ تن از اعضا گروهک منافقین است.


گروهک منافقین که بارها علیه شهروندان و مقامات دولتی ایران، اقدامات تروریستی و خشونت‌آمیز انجام داده است، سال ۱۹۸۶ به عراق گریخت و از حمایت صدام حسین برخوردار شد و هم‌پای نظامیان عراق در جنگ هشت ساله علیه ایران جنگید.

همچنین این گروه تروریستی در سرکوب خونین سال ۱۹۹۱ شیعیان در جنوب عراق و همچنین قتل عام کردهای عراق در شمال این کشور با رژیم صدام همکاری داشت.


امار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
 • افراد حاضر در این وب

-----------------
---