تبلیغات
یاس های آسمانی

درباره وبلاگ

  زنان و کودکان قربانیان اصلی خشونت های گروه های تروریستی در جهان میباشند
  یاس های آسمانی در تلاش است تا گوشه ای از جنایات گروهک منافقین یاهمان به
  اصطلاح سازمان مجاهدین خلق علیه زنان وكودكان بی گناه را منتشر نماید،تاشاید
  اندکی از مظلومیت این شهدا را به گوش مردم عزیزمان برسانیم وامیدواریم
  شما نیز ما را در این راه یاری كنید
  به قول زنده یاد قیصر امین پور : تنها ... یکی از نامه هایم
  بوی غریب و مبهمی می داد ... انگار از لابه لای کاغذ تا خورده ی
  نامه بوی تمام یاس های آسمانی احساس می شد


  مدیر وبلاگ :

نویسندگان

جستجو

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
------------------
امروز:روزنامه نگار پرآوازه آمریکایی که غالباً مقالاتی جنجالی در مسائل نظامی و امنیتی می نویسد با شبکه تلویزیونی «دموکراسی اکنون» به مصاحبه نشست و اظهاراتی درباره مقاله جنجالی خویش در خصوص آموزش نظامی منافقین در نوادا ارائه داد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، «سیمور هرش» نویسنده مشهوری که تاکنون جوایزی همچون جایزه ادبی «پولیتزر» و «جورج ارول» را در پرونده خویش دارد، منافقین را افرادی خواند که نیازی نیست کسی آنها را برای کشتن ترغیب کند، زیرا که خود آنها بسیار مشتاق کشتار ملت ایران هستند.

وی ضمن اشاره به حمایت های انگلیس از منافقین و سایر گروههای مخالف در ایران گفت: این حمایتها هم اکنون هم از جانب ایالات متحده آمریکا و اسرائیل ادامه دارد.

هرش پس از پرسش مجری برنامه مبنی بر نوع بمبهای به کار رفته در ترور دانشمندان هسته ای ایران، تصریح کرد: این بمب ها به داخل نفوذ می کنند و در داخل منفجر می شوند، لذا کاربرد زیادی برای نیروهای دریایی SEAL (نیروهای ویژه و آموزش دیده دریا، هوا و زمین) برای انفجار کشتی ها در زیر آب دارد.

این نویسنده آمریکایی افزود: مجاهدین خلق هم از این بمب ها استفاده کردند زیرا در انفجار ژانویه (۲۰۱۲) انفجار در داخل (خودرو) صورت گرفت.

وی از این موضوع نتیجه گرفت که استفاده از این بمب ها توسط مجاهدین خلق و توسط نیروهای SEAL اتفاقی نیست، چرا که این نیروها از اجزای اصلی فرماندهی عملیات مشترک آمریکا هستند و یک مقام اطلاعاتی سابق آمریکا به وی گفته بود که دولت بوش در سال ۲۰۰۵ به اعضای این گروهک آموزش داده است.

هرش در ادامه گفت: از یک افسر ارشد شنیدم که این آموزش ها علاوه بر مخابرات و استفاده از رمز و تاکتیکهای نظامی شیوه های بازجویی را هم شامل می شده است.

وی که از اولین نویسندگانی است که راجع به برنامه هسته ای ایران مطلب نگاشته است، ضمن اشاره به اینکه ایران در حال ساخت بمب هسته ای نیست، گفت: دانشمندان ایران صرفا به دنبال غنی سازی اورانیوم هستند و نه ساخت بمب هسته ای، پس ما در آنجا (ایران) چه می کنیم؟ چرا اینقدر فشار بر ایران وارد می کنیم؟ چرا اینقدر از بمب گزاری ها و انفجارها در ایران که شاید کار خود ما باشد لذت می بریم؟


امار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
 • افراد حاضر در این وب

-----------------
---