تبلیغات
یاس های آسمانی

درباره وبلاگ

  زنان و کودکان قربانیان اصلی خشونت های گروه های تروریستی در جهان میباشند
  یاس های آسمانی در تلاش است تا گوشه ای از جنایات گروهک منافقین یاهمان به
  اصطلاح سازمان مجاهدین خلق علیه زنان وكودكان بی گناه را منتشر نماید،تاشاید
  اندکی از مظلومیت این شهدا را به گوش مردم عزیزمان برسانیم وامیدواریم
  شما نیز ما را در این راه یاری كنید
  به قول زنده یاد قیصر امین پور : تنها ... یکی از نامه هایم
  بوی غریب و مبهمی می داد ... انگار از لابه لای کاغذ تا خورده ی
  نامه بوی تمام یاس های آسمانی احساس می شد


  مدیر وبلاگ :

نویسندگان

جستجو

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
------------------
امروز:«مارتین کوبلر» روز گذشته در گفتگو با مجله «فارین پالیسی» سخت ترین بخش در فرآیند اخراج منافقین از عراق را پیدا کردن منزلی برای آنان پس از خروج آنان از این کشور دانست.

به گزارش انجمن دفاع از قربانیان تروریسم خاورمیانه به نقل از رسانه های غربی، «مارتین کوبلر» روز گذشته در گفتگو با مجله «فارین پالیسی» سخت ترین بخش در فرآیند اخراج منافقین از عراق را پیدا کردن منزلی برای آنان پس از خروج آنان از این کشور دانست.

وی همچنین در پیامی به حامیان این فرقه تروریستی ابراز داشت: انرژی خود را صرف حمله به سازمان ملل نکنید و در عوض تلاش کنید دولت های خود را متقاعد کنید تا اعضای این گروه تروریستی را در کشورتان بپذیرند.

نماینده ویژه سازمان ملل در عراق افزود: این فرآیند تنها زمانی با موفقیت انجام می شود که کشورهایی پیدا شوند و تمام این ۳۲۰۰ نفر را در درون مرزهای خود بپذیرند.

وی با اشاره به کنفرانس ۲۷ مارس در ژنو که درباره اسکان منافقین برگزار شده بود، خاطر نشان کرد: در این کنفرانس به هیچگونه جواب قاطعی نرسیدیم.

کوبلر بار دیگر ادعاهای منافقین و حامیان آمریکایی شان را مبنی بر شرایط غیر انسانی در لیبرتی مردود دانست و یادآور شد: پایگاه لیبرتی مکانی است که ۵۵۰۰ سرباز آمریکایی سالها در آن زندگی می کردند؛ جایی که برای ۵۵۰۰ تن مناسب بوده برای ۳۲۰۰ تن از ساکنین اشرف هم مناسب است.

وی همچنین با اشاره به عدم همکاری و ایجاد مشکلات از سوی منافقین گفت: در چند هفته اخیر آنها آرام تر شده اند و کمتر اعتراض می کنند.

وی ضمن اشاره به اظهارات منافقین که لیبرتی را حتی بدتر از اردوگاه نازی ها می نامند، افزود: من خود آلمانی هستم و قیاس اوضاع و شرایط ساکنین کمپ اشرف با اردوگاه های شکنجه و کشتار یهودیان اروپایی در طی دیکتاتوری نازی ها، نه تنها به لحاظ تاریخی کاملا مضحک است، بلکه توهین به قربانیان آن جنایت ها است.

نویسنده مجله فارین پالیسی معتقد است دشواری رسیدگی به پرونده منافقین از آنجا نشات می گیرد که اعضای این گروهک سالها از جهان بیرون جدا بوده اند و اطلاعات زیادی راجع به گذشته آنها در دست نیست و لذا مشخص نمی شود آیا این افراد برای پناهندگی مناسب هستند یا خیر.

برخی گزارشها حاکی از آن است که مجاهدین خلق(منافقین) هنوز هم به اقدامات تروریستی در ایران و به دستور اسرائیل مشغول هستند.


 


امار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
 • افراد حاضر در این وب

-----------------
---