تبلیغات
یاس های آسمانی

درباره وبلاگ

  زنان و کودکان قربانیان اصلی خشونت های گروه های تروریستی در جهان میباشند
  یاس های آسمانی در تلاش است تا گوشه ای از جنایات گروهک منافقین یاهمان به
  اصطلاح سازمان مجاهدین خلق علیه زنان وكودكان بی گناه را منتشر نماید،تاشاید
  اندکی از مظلومیت این شهدا را به گوش مردم عزیزمان برسانیم وامیدواریم
  شما نیز ما را در این راه یاری كنید
  به قول زنده یاد قیصر امین پور : تنها ... یکی از نامه هایم
  بوی غریب و مبهمی می داد ... انگار از لابه لای کاغذ تا خورده ی
  نامه بوی تمام یاس های آسمانی احساس می شد


  مدیر وبلاگ :

نویسندگان

جستجو

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
------------------
امروز:


 ترور وشهادت بیش از یکهزار کارگر؛ سند جنایت فرقه تروریستی مجاهدین خلق نسبت به کارگران
فرقه مجاهدین خلق عامل ترور بیش از 12 هزار شهروند ایرانی است. در این میان چهار هزار نفر از قربانبان حملات تروریستی مجاهدین خلق را صاحبان حرف و مشاغل آزاد تشکیل می دهند و 1192 نفر از این تعداد را شهدای ترور کارگر. این در حالی است که فرقه مجاهدین خلق بیشترین ادعا را نسبت به حقوق کارگران دارد./در حقیقت رهبران فرقه که نگاهی کاملا سیاسی به کارگران دارند، آنجا که لازم است از ترور کارگران دریغ نورزیده و هر جا که لازم باشد سنگ آنها را به سینه می زنند و در مقام مدافع حقوق آنها ظاهر می شوند.

سایت انجمن عدالت در مطلبی پیرامون روزجهانی کارگر نوشت:

در تقویم میلادی اول ماه مه روز جهانی کارگر است. روز کارگر در ایران نیز البته یک روز جلوتر یعنی 11 اردیبهشت ماه به عنوان روز تجیل از مقام و زحمات کارگران و رسیدگی به خواسته های صنفی آنها جشن گرفته می شود.

در همین راستا مراسم هایی از سوی کارگران و اتحادیه های کارگری برگذار می شود. در این میان هستند گروهایی که به 11 اردیبهشت به عنوان فرصتی برای پی گیری اهداف سیاسی خود به نام کارگر، می نگرند. فرقه تروریستی مجاهدین خلق از جمله این گروه هاست. این فرقه هر سال با فرار رسیدن 11 اردیبهشت با انتشار بیانیه و اعلامیه های متعدد از گارگران دعوت به  تظاهرات سیاسی می کند.

آنچه سبب شده تا فرقه مجاهدین خلق بیش از دیگران بر روز کارگر پافشاری نماید ادعاهایی است که این گروهک در خصوص دفاع از حقوق کارگران دارد. اما این ادعاها تا چه صحت دارد؟ آیا فرقه مجاهدین خلق واقعا طرفدار حقوق کارگران است؟ این فرقه چه اقداماتی در راستای منافع کارگران انجام داده که این همه مدعی حقوق کارگران و بر گزاری مراسم روز کارگر آنهم به شکل مورد نظر این گروهک است؟

نگاهی به گذشته تروریستی مجاهدین خلق نسبت به كارگران نشان دهنده این واقعیت است كه رجوی ها فقط به دنبال سوء استفاده از نام كارگر برای مقاصد سیاسی و تروریستی شان هستند.

فرقه تروریستی مجاهدین خلق مسئول ترور 1192 کارگر در ایران است. شهید علی اصغر نیكدل ( كفاش ) ، عباس بنایی ( خیاط ) ، محسن جهان پور ( تراشكار) ، حسین صفایی مجردونان ( لوله كش ساختمان ) تنها چند اسم از 1192 كارگر قربانی ترور در ایران هستند.


بر اساس اسناد موجود، فرقه مجاهدین خلق عامل ترور بیش از 12 هزار شهروند ایرانی است. در این میان  چهار هزار نفر از قربانبان حملات تروریستی مجاهدین خلق را صاحبان حرف و مشاغل آزاد تشکیل می دهند و 1192 نفر از این تعداد را شهدای ترور کارگر تشکیل می دهند. این در حالی است که فرقه مجاهدین خلق بیشترین ادعا را نسبت به حقوق کارگران دارد.

در حقیقت رهبران فرقه که نگاهی کاملا سیاسی به کارگران دارند، آنجا که لازم است از ترور کارگران دریغ نورزیده و هر جا که لازم باشد سنگ آنها را به سینه می زنند و در مقام مدافع حقوق آنها ظاهر می شوند.

اشاره به وقایع تاریخی موجود در این زمینه به خوبی بر سیاست منفعت طلبانه مجاهدین خلق در خصوص کارگران دلالت دارد. بهزاد علیشاهی از جداشدگان مجاهدین خلق در و بلاگ شخصی خود در این زمینه می نویسد:

ممكن است مجاهدین خود را به فراموشكاری زده باشند ولی مگر كارگران كارخانجات صنایع جانبی نیشكر هفت تپه یادمان میرود كه چگونه همین مریم رجوی و مشاور ارشدش مهوش سپهری (نسرین) فرمان قتل سه كارگر این كارخانجات را صادر كردند ؛ كارگرانی كه جرمشان این بود كه اجازه نمیدادند تیم چریكی مجاهدین برای ورود به شهر و خمپاره گذاری از زمینهای این كارخانه عبور كنند ؛ مجاهدین میتوانستند دور بزنند اما مشاور خانم رجوی از قول ایشان در بیسیم”مارتا “فریاد سر داد هركس جلوی تیم مجاهد را بگیرد دشمن است حالا میخواهد كارگر باشد یا بچه مدرسه ای آنها را بكشید و راهتان را ادامه دهید ."

آنچه فرقه مجاهدین خلق را واداشت تا کینه کارگران را به دل بگیرند این واقعیت تلخ برای آنها بود که علی رغم تلاش های زیاد نتوانستند در میان كارگران طرفداری پیدا كنند. این گروه قبل از انقلاب هم نتوانستند در میان كارگران نفوذ كنند و وقتی از این كار ناامید شدند بر گروه كوچكی از جوانان طبقه متوسط كه حملات ترور بر علیه مقامات دولتی و كارگران مخاف انجام می داد تكیه كردند كه می توان آن را شیوه كلاسیك تروریسم انفرادی نامید.

حملات تروریستی فرقه مجاهدین خلق بیش از گذشته كارگران را از مرام و منش آنها متنفر و منزجر كرد. كارگران و دهقانان ایرانی می دیدند كه مبارزات مجاهدین چیزی جز قتل و كشتار مخالفان برای كسب قدرت رهبران سازمان نیست.  وقتی مجاهدین خلق درشهریور 1360 دردفتر نخست وزیری بمبگذاری كردند، بیش از 1 میلیون نفر از مردم كه بخش مهمی از آن كارگران بودند به خیابان های تهران ریختند و شعارهایی برضد مجاهدین خلق سر دادند.

امروز نیز چیزی به نفع مجاهدین خلق تغییر نکرده و همه از جمله كارگران از آنها متنفرند.


امار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
 • افراد حاضر در این وب

-----------------
---