تبلیغات
یاس های آسمانی

درباره وبلاگ

  زنان و کودکان قربانیان اصلی خشونت های گروه های تروریستی در جهان میباشند
  یاس های آسمانی در تلاش است تا گوشه ای از جنایات گروهک منافقین یاهمان به
  اصطلاح سازمان مجاهدین خلق علیه زنان وكودكان بی گناه را منتشر نماید،تاشاید
  اندکی از مظلومیت این شهدا را به گوش مردم عزیزمان برسانیم وامیدواریم
  شما نیز ما را در این راه یاری كنید
  به قول زنده یاد قیصر امین پور : تنها ... یکی از نامه هایم
  بوی غریب و مبهمی می داد ... انگار از لابه لای کاغذ تا خورده ی
  نامه بوی تمام یاس های آسمانی احساس می شد


  مدیر وبلاگ :

نویسندگان

جستجو

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
------------------
امروز:منابع خبری از ادامه حضور اعضای
گروهک تروریستی منافقین اما این بار در کنار برخی از سران حزب منحله بعث در اردوگاه اشرف
عراق پرده برداشتند.


به گزارش انجمن دفاع از قربانیان تروریسم خاورمیانه به نقل از خبرگزاری النخیل عراق، " عدی خدران" قائم مقام منطقه الخالص از توابع استان دیاله عراق از حضور خانواده " مسعود رجوی " سرکرده گروهک تروریستی منافقین و 6 تن از سران حزب بعث در اردوگاه اشرف پرده برداشت. 

" عدی الخدران" خاطر نشان کرد که به هنگام انتقال حدود 416 تن از اعضای گروهک تروریستی منافقین به اردوگاه لیبرتی در بغداد که حدود 350 از آنان از زنان منافقین بودند، فاش شد که برخی از سران حزب منحله بعث و همچنین اعضای خانواده مسعود رجوی در اردوگاه اشرف حضور دارند.

وی افزود : باقی ماندن خانواده مسعود رجوی و همچنین چند تن از سران حزب بعث در این اردوگاه می تواند بیانگر وجود توافقنامه محرمانه و پنهانی بین اینان با برخی از مسئولان سیاسی بغداد باشد.

این در حالی است که " فلاح نقیب" عضو برجسته فهرست العراقیه و وزیر کشور دوره نخست وزیر ایاد علاوی اخیرا با انتشار اطلاعیه ای از عملکرد روزنامه های عراق در منتشر کردن اخبار و آگهی های ضد منافقین در عراق انتقاد کرد.

وی گفت: ساکنان اردوگاه اشرف میهمان دولت و ملت عراق هستند و باید به آنها حق ادامه حضور در عراق را داد. 

این مقام مسئول عراق افزود که به زودی این موضوع را در پارلمان مطرح و برای متوقف کردن تبلیغات منفی علیه منافقین در روزنامه های این کشور تلاش خواهد کرد.

این اظهارات در حالی است که مردم عراق مشارکت اعضای این گروهک را در کشتار دسته جمعی در سرکوب انتفاضه شعبانیه در سال 1991 به خوبی به یاد دارند.

از سوی دیگر منابع امنیتی عراق اعلام کردند که گروهک تروریستی منافقین طی ماه های اخیر مقدار زیادی مدارک را برای مخفی نگه داشتن اسرار رابطه این گروهک با رژیم صدام و برخی از سیاستمداران عراق که بسیاری از آنها از رهبران و اعضای فهرست العراقیه به رهبری ایاد علاوی هستند، سوزانده است.

در مقابل دولت عراق به اعضای این گروهک تروریستی نسبت به هرگونه اقدام تجاوزکارانه علیه قانون اساسی عراق و نظام کلی حاکم بر این کشور هشدار داد و تاکید کرد که در صورت بروز چنین اقداماتی طبق قانون با آنان برخورد خواهد شد.

شایان ذکر است که درحالی اخبار رسیده حاکی از ادامه حضور اعضای گروهک تروریستی منافقین در اردوگاه اشرف است که اعلام شد تاکنون پنجمین گروه از اعضای این گروهک تروریستی از این اردوگاه اخراج شدند اما طی چهار مرحله گذشته از 3400 منافق مستقر در این اردوگاه حدود 1600 نفر به کمپ ترانزیت منتقل شده بودند و همچنین تا به حال فقط 100 نفر از منافقین توانسته اند با اخذ پناهندگی از کشورهای ثالث از کمپ ترانزیت خارج شوند از سوی دیگر منابع خبری اعلام کردند که حدود هزار نفر از اعضای این گروه تروریستی خواستار بازگشت به ایران و استفاده از عفو جمهوری اسلامی ایران هستند.


امار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
 • افراد حاضر در این وب

-----------------
---