تبلیغات
یاس های آسمانی

درباره وبلاگ

  زنان و کودکان قربانیان اصلی خشونت های گروه های تروریستی در جهان میباشند
  یاس های آسمانی در تلاش است تا گوشه ای از جنایات گروهک منافقین یاهمان به
  اصطلاح سازمان مجاهدین خلق علیه زنان وكودكان بی گناه را منتشر نماید،تاشاید
  اندکی از مظلومیت این شهدا را به گوش مردم عزیزمان برسانیم وامیدواریم
  شما نیز ما را در این راه یاری كنید
  به قول زنده یاد قیصر امین پور : تنها ... یکی از نامه هایم
  بوی غریب و مبهمی می داد ... انگار از لابه لای کاغذ تا خورده ی
  نامه بوی تمام یاس های آسمانی احساس می شد


  مدیر وبلاگ :

نویسندگان

جستجو

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
------------------
امروز:

                                                                    
نشست ناگفته هایی از قربانیان ترور هسته ای با حضور منصوره کرمی، «همسر شهید ترور، دکتر مسعود علی‌محمدی»، «نجمه رضایی‌نژاد» خواهر شهید ترور، داریوش رضایی‌نژاد، معصومه اسکندری فرزند «شهیده عشرت اسکندری « و زهرا سبحانی فرزند «شهید جواد سبحانی» در سرای اهل قلم نمایشگاه کتاب برگزار شد.

زهرا سبحانی فرزند «شهید جواد سبحانی»  در این نشست آمار شهدای ترور بیش از 17 هزار نفر است كه 12 هزار نفر از این شهدا، كسانی هستند كه مظلومانه توسط منافقین به شهادت رسیدند و انجمن دفاع از قربانیان تروریسم این كتاب را منتشر كرده تا این گروهك نتواند ادعای حقوق بشری خود را به رخ جهانیان بكشد.

وی افزود: منافقین امروز در كشورهای مختلف تلاش می كنند تا خود را هوادار حقوق بشر معرفی كنند ولی در این كتاب اسنادی وجود دارد كه ماهیت آنها را به خوبی نشان می دهد و ملت ایران بهترین نام یعنی منافقین را برای این گروهك انتخاب كردند.

سبحانی با بیان این كه منافقین تبدیل به یك فرقه شده اند، گفت: این فرقه اعضای خود را اسیر و قربانی اهداف خود می كند و همانگونه كه ما خودمان جزو قربانیان ترورهای منافقین می دانیم، اعضای این گروهك را نیز از دیگر قربانیان منافقین می دانیم.

این فرزند شهید گفت: در فرقه منافقین، عشق به فرزند و همسر ممنوع است و طلاق اجباری است و حتی سركرده این گروهك در جلسه خود حلقه های ازدواج تمام اعضا را جمع آوری می كند و به آنان می گوید عشق همه آنان باید به رهبرشان باشد.

وی در ادامه به نحوه شكل گیری انجمن دفاع از قربانیان تروریسم پرداخت و گفت: این انجمن در سال 86 به همت تعدادی از خانواده های قربانیان ترور تشكیل شد و فعالیت های خود را در عرصه های بین المللی ادامه می دهد.

سبحانی كه خود فرزند شهید 'جوادسبحانی' یكی از شهدای ترور است، افزود: یكی از مهمترین كارهای این انجمن، ثبت و ضبط خاطرات خانواده های ترور است و معقتدیم كه این موضوع یكی از حلقه های مفقوده در ثبت خاطرات انقلاب اسلامی است و لازم است این خاطرات به صورت مكتوب درآید. چون با توجه به گذر زمان، خانواده های این شهدا را از دست می دهیم.

وی برگزاری جلسات ماهیانه با خانواده های شهدای ترور را یكی دیگر از فعالیت های انجمن دفاع از قربانیان تروریسم دانست و گفت: این انجمن به منظور انجام كارهای فرهنگی و تبلیغی به صورت یك تشكل مردمی و غیر دولتی ایجاد شده است.

سبحانی انتشار دائره المعارف شهدای ترور را یكی از اهداف انجمن دانست و گفت: ما ترور را به هر شكلی كه باشد محكوم می كنیم و مانند كسانی نیستیم كه داعیه حقوق بشر را در دنیا به دست گرفته و جایی كه ترور به نفع آنهاست، ترور را خوب می دانند ولی در جایی كه به ضرر آنهاست، آن را محكوم می كنند.

وی در پایان از رسانه ها و خانواده های شهدا خواست تا هر گونه سند و مدركی درباره شهدای ترور دارند در اختیار این انجمن قرار دهند تا به شكل اصولی تر مورد بهره برداری قرار گیرد.

در ادامه این نشست «منصوره کرمی» همسر شهید ترور، دکتر مسعود علی‌محمدی گفت:همسر من به انقلاب و لزوم خدمت به کشورش معتقد بود و تمام تلاش خود را برای جبران عقب‌ماندگی سالهای دور ایران از دوران پادشاهان گذشته به کار می‌گرفت.

نجمه رضایی‌نژاد، خواهر شهید ترور، داریوش رضایی‌نژاد، برادر خود را یکی از جوان‌ترین شهدای انقلاب دانست و گفت:برادرم هر سال که نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برپا می‌شد، بر مطالعه کتاب تاکید می‌کرد و از ما می‌خواست تا سطح علمی خود را در بالاترین رده حفظ کنیم.

سپس معصومه اسکندری، فرزند «شهیده عشرت اسکندری»، به تعریف ماجرای شهادت مادر خود پرداخت و همراه با بغضی از سالهای گذشته افزود: شهدای زن ترور در ایران داریم که به نظر من، جزو مظلو‌م‌ترین شهدا هستند.


امار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
 • افراد حاضر در این وب

-----------------
---