تبلیغات
یاس های آسمانی

درباره وبلاگ

  زنان و کودکان قربانیان اصلی خشونت های گروه های تروریستی در جهان میباشند
  یاس های آسمانی در تلاش است تا گوشه ای از جنایات گروهک منافقین یاهمان به
  اصطلاح سازمان مجاهدین خلق علیه زنان وكودكان بی گناه را منتشر نماید،تاشاید
  اندکی از مظلومیت این شهدا را به گوش مردم عزیزمان برسانیم وامیدواریم
  شما نیز ما را در این راه یاری كنید
  به قول زنده یاد قیصر امین پور : تنها ... یکی از نامه هایم
  بوی غریب و مبهمی می داد ... انگار از لابه لای کاغذ تا خورده ی
  نامه بوی تمام یاس های آسمانی احساس می شد


  مدیر وبلاگ :

نویسندگان

جستجو

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
------------------
امروز:

نادر پیمایی: مسعود رجوی تمام خیانت ها و جنایت هایی را که یک فرد می توانسته تا به امروز انجام دهد، مرتکب شده است.

به گزارش سرویس سیاسی جام نیوز، "نادر پیمایی" فعال ناسیونالیست، سه شنبه 19اردیبهشت (May.08) مهمان شبکه سلطنت طلب پارس(ParsTV) بود. وی در اظهارات خود به کارنامه ننگین گروهک تروریستی مجاهدین خلق [منافقین] اشاره کرد و گفت: «مجاهدین خلق [منافقین] از لحاظ سوابق تروریستی، تا زمانی که در ایران بودند بانک می زدند و آدم می کشتند. همین آقای "رجوی" -لیدر منافقین- به اتهام دو فقره قتل محکوم به اعدام بود. اولین قتل زمانی بود که می خواستند از یک بانک در خیابان شاه [سابق] سرقت کنند. پاسبان نگهبان بانک مقاومت می کند و آقای رجوی هفت تیر کشیده و شخصا او را می کشد و بعد بانک را سرقت می کنند. دومین قتل برمی گردد به ماجرایی در کرج؛ مجاهدین گرفتار محاصره قوای انتظامی-اطلاعاتی می شوند؛ درگیری و تیراندازی می شود و این آقای رجوی یکی از دوستان و همرزمان مجاهد خودش را به خاطر دلخوری که از او داشت و فکر می کرد بعدا برایش دردسر درست می کند، از پشت با شلیک گلوله می کشد. آقای "مسعود رجوی" به واسطه این دو فقره قتل محکوم به اعدام شده بود حالا مسائل دیگر بماند...»
وی در ادامه افزود: «بعدها دبیرکل حزب کمونیست شوروی از شاه درخواست کرد که حکم اعدام رجوی تبدیل شود به حبس ابد. شاه هم قبول کرد و او تا زمان انقلاب در حبس بود. بعد از انقلاب هم آزاد شد و تبدیل شد به عامل اصلی دستگیری و اعدام رجال حکومت شاهنشاهی. بعضی ها می گویند اینها کار آخوندها بود اما آن موقع آخوندها اصلا بلد نبودند با اسلحه کار بکنند، آدرس ها را نمی دانستند، این مجاهدین خلق [منافقین] بودند که می دانستند خانه رجال حکومتی کجاست و می رفتند و می گرفتند و شبانه هم می کشتند.»
نادر پیمایی در پایان این بخش از سخنان خود گفت: «بعد هم دیدیم که رهبرشان با لباس زنانه به همراه بنی صدر فرار کرد. مدتی بعد هم به عراق رفتند و با پول گرفتن از عرب ها و مخصوصا صدام حسین، توپ و تانک و تفنگ خریدند و آنجا تشکیلاتی راه انداختند. در جنگ ایران و عراق هم اینها بودند که فشنگ به سینه ایرانی خالی کردند و سرباز ایرانی را که برای وطنش می جنگید، کشتند. مسعود رجوی تمام خیانت ها و جنایت هایی را که یک فرد می توانسته تا به امروز انجام دهد، مرتکب شده است.»


امار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
 • افراد حاضر در این وب

-----------------
---