تبلیغات
یاس های آسمانی

درباره وبلاگ

  زنان و کودکان قربانیان اصلی خشونت های گروه های تروریستی در جهان میباشند
  یاس های آسمانی در تلاش است تا گوشه ای از جنایات گروهک منافقین یاهمان به
  اصطلاح سازمان مجاهدین خلق علیه زنان وكودكان بی گناه را منتشر نماید،تاشاید
  اندکی از مظلومیت این شهدا را به گوش مردم عزیزمان برسانیم وامیدواریم
  شما نیز ما را در این راه یاری كنید
  به قول زنده یاد قیصر امین پور : تنها ... یکی از نامه هایم
  بوی غریب و مبهمی می داد ... انگار از لابه لای کاغذ تا خورده ی
  نامه بوی تمام یاس های آسمانی احساس می شد


  مدیر وبلاگ :

نویسندگان

جستجو

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
------------------
امروز:

بخش دوم
در میان گروه های خشونت طلب فرقه رجوی ( سازمان مجاهدین خلق !) و القاعده بیشترین اقدامات این گونه را دركارنامه سیاه خود دارند كه البته ............

اماآنچه راکه مامیخواهیم بدانیم

چرایی خشونت های غیر انسانی علیه زنان وکودکان توسط برخی ازاین گروهها میباشد 


 

تاریخ تروریسم نشان داده که این گروهها برای رسیدن به اهدافشان وازبین بردن موانع خود ، تفاوتی بین مرد و زن وکودک وپیروجوان قایل نیستند وهمان گونه که در بالا گفته شد

به طورمعمول،عمل تروریستى،ازحد هدف مستقیم خود ، كه ممكن است كوچك‏ترین ارتباطى باقضیه‏ ى تروریست‏ها نداشته باشد،فراترمى‏رود.

زنان وکودکان قربانیان اصلی خشونتهای گروههای تروریستی درجهان

اگر با دقت به اقدامات گروه های تروریستی نگاه کنیم در خواهیم یافت آنان برای رسیدن به اهداف خود به کوتاه ترین راه یعنی حذف فیزیكی طرف مقابل دست میزنند  اگرکسانی که درمقابل اقدامات ضدانسانی آنها ازخود مقاومت نشان دهند بایستی ازمیان رفته تا ادامه راه برای آنان هموارگردد،حتی خانوادهای افراد ی که بااین گروههادرتعارض هستند نیزازتعرض این آنها در امان نمیاشند وبسیاری ازاین گروههای متوحش ، پارا ازاین هم فراترگذارده برای اثبات وجودخود دست به اقدامات خشونت بارغیرقابل درکی علیه افراد بیگناهی که هیچ گونه شناختی از آنها ندارند میزنند بمب گذاری درمعابرعمومی،گروگانگیری افرادبی دفاع وهواپیماربایی بخشی ازاین اقدامات است عوام فریبی ، شستشوی مغزی اعضاء از دیگر اقدامات آنان میباشد .

در حوزه بررسی جنایات گروه های تروریستی  برعلیه زنان وكودكان آسیب دیدگان از این گروه هها را می توان به سه بخش تقسیم نمود:

1 زنان وكودكانی كه مستقیما" هدف گروه های تروریستی قرار گرفته وجان خود را ازدست داده ویا دچار آسیب های جانی ومالی شده اند .

باز خوانی اقدامات  این گروه های خشونت طلب حداقل در 50سال اخیر بیانگر این است كه آنان برای رسیدن به هدف دست به هر اقدام غیر انسانی میزنند

((شعار معروف گروهك نفاق هدف وسیله را توجیه می كند))

 لذا برای آنان كشتن افراد بی دفاع با بمب گذاری در اماكن عمومی هم چون خیابانهای پر رفت آمد ایستگاه های اتوبوس ، مترو ، بازارها ، زیارتگا ه ها وحتی پارك ها و شهربازی كودكان برای آنها اهمیتی ندارد چون به این وسیله ایجاد رعب ووحشت نموده و دولت را مجبور به پذیرش وتن دادن به خواسته های خود می نماید .

در میان گروه های خشونت طلب فرقه رجوی ( سازمان مجاهدین خلق !) و القاعده بیشترین اقدامات این گونه را دركارنامه سیاه خود دارند كه البته گروهك نفاق با به شهادت رساندن بیش از 12000 نفر از هم وطنان خود با فجیع ترین شكل ممكن گوی قساوت را از رفیق ورقیب خوددر این میان ربوده است . زنده  زنده سوزاندن مردم بی دفاع در داخل اتوبوس شركت واحد با بمب آتش زا ، به آتش كشیدن كانتینری كه فقط یك دختر 3 ساله در آن بوده و همسایگان فریاد ها ی اورا درهنگام سوختن می شنیدند ، یورش به خانه ای به قصد ترور مرد خانواده كه او درمنزل نبوده ، پس همسر وی را به شهادت رسانده وخانه را آتش زدند ، حمله به خانه ای به قصد ترور پدر خانواده وچون وی در منزل نبوده همسر وی را درمقابل دیدگان كودكانش به شهادت رسانده وتمامی كسانی كه در منزل بود ه اند ،از زن  ومرد میهمان خانواده وحتی كودكان 4و6و2 ساله را به گلوله بسته اند


همگی بخش كوچكی از پرونده خدمات آنان به خلق در ایران است !!! اما كشتار بی رحمانه زنان وكودكان شیعه وكرد عراقی با دستور صدام ، نقش مستقیم درحمله به صحن و حرم حضرت اباعبدالله (علیه سلام ) وكشتار زائران آن حضرت به دستور صدام حكایت دیگری از جنایت این سازمان مخوف دارد .

جالب است بدانیم اخیرا" یكی از جدا شدگان این گروهك طی مصاحبه ای اظهار نموده است: در یکی از نشست های از زبان یکی از سرکردگان منافقین شنیدم که گفت ما برای رسیدن به منافع مان حتی حاضریم با شیطان هم همدست شویم.

2- زنان وكودكانی كه در اثر عملیات گروه های تروریستی یكی از نزدیكان خود را از دست داده واین اقدامات باعث بوجود آمدن لطمات مادی ،معنوی واخلال جدی در ادامه زندگی آنان شده است .

متاسفانه این گروه از زنان وكودكان تعدادشان در دنیا كم نیست ودر كشورمان كه خود یكی از اصلی ترین قربانیان تروریسم است ،،زنان وكودكان مظلومی هستند كه درمقابل چشمانشان عزیزترین افراد خانواده شان قربانی شده اند و این باعث  صدمات روحی شدیدی در آنان شده است، كه میتوان از آخرین نمونه های آن به شهادت مظلومانه دكتر شهید علیمحمدی دانشمند و استاد برجسته دانشگاه تهران در مقابل منزلش كه همسر ایشان شاهد این جنایت بوده ، به شهادت رساندن مظلومانه داریوش رضایی نژاد در مقابل چشمان همسر ودختر خردسالش ، شهادت دانشمند كشورمان دكتر شهریاری كه به همراه همسرش در حال عزیمت به محل تدریس بوده است وهزاران نمونه دیگر از این جنایات وحشیانه گروه های تروریستی اشاره کرد.

 


3- زنان وكودكانی كه  با فریب ونیرنگ جذب این گروه ها شده وبا انجام عملیات ترورریستی جان خودرا از دست می دهند كه در این بخش مفصلا" به این موضوع خواهیم پرداخت.

اگر چه در این بخش نیز مانند سایر اقدامات تروریست ها سابقه بسیار طولانی میتوان دید  اما همان گونه که در دوبخش گذشته گفته شد بررسی پرونده جنایات این گروه ها در پنجاه سال گذشته وبه خصوص بعد از حملات یازده سپتامبر وتغییر این گونه عملیات هانشان دهنده اوج فاجعه انسانی در این گروه ها میباشد . با کمی توضیح در این زمینه موضوع روشن تر خواهد .

این گروه ها با عملیات روانی بسیار پیچیده بر روی سوژه های نشان شده (زنان وکودکان ) خود ابتدا فرد را نسبت به خودش تهی نموده و به نوعی القا می نمایند که او تاکنون عنصری بی مصرف ، فاقد هرگونه انگیزه های انسانی و... بوده است . سپس با زیبا جلوه دادن، اهداف خود و با شعارهای مختلف از قبیل آزادی ، رهایی بشریت از چنگال ظلم وستم و سو ء استفاده از  موضوعات دینی همچون گسترش اسلام و...  در فرد ایجاد توهم می نمایند .

 بررسی عملکرد این گروه ها نشان داده است به قدری این عملیات روانی دقیق و  گسترده در ذهن اشخاص صورت می پذیرد که فرد تسلیم خواسته های بسیار نامعقول وغیر انسانی سرکردگان این گروه ها می شود .

طلاق و جدا نمودن فرزندان فقط به واسطه خواسته ودستور سرکردگان در گروهک نفاق که کمتر انسان باوجدانی میتواند به این گونه جدایی زن از شوهروحتی فرزندان خردسالش فکر نماید .

سال ها همسران از هم جدا شده وفرزندانشان در اردوگاه ها ی دیگر مشغول آموزش ویاد گیری خشونت مطابق آموزه های  این فرقه  میباشند .

اما موضوع از این بغرنج تر است ، این اقدامات روانی تا جایی ادامه می یابد که تعدادی از زنان گروهک نفاق به دلیل نشان دادن وفاداری خود به سرکرده جنایتکارشان در اروپا اقدام به خودسوزی می نمایند وخود را در مقابل دیدگان مردم به آتش کشیده تا بدین ترتیب نشان دهند که سازمان به اصطلاح خلقی شان هنوز فدایی دارد !!!

در سال های پایانی جنگ تحمیلی این گروهک جنایتکار با فریب تعداد ی از دانشجویان ایرانی  در حال تحصیل خارج از کشور ودادن اطلاعات غلط از کشور به آنها و وعده های پوشالی آنان را  جذب نموده سپس با کمترین آموزش های لازم نظامی به صحنه جنگ آورده ودر روزهای آخرین دفاع مقدس با گرفتن ادوات فراوان نظامی از دیکتاتور عراق دست به عملیاتی بنام فروغ جاویدان زده که به قدرت الهی ودست رزمندگان اسلام در کمینگاه مرصاد ، به دام افتاده وبسیاری از همین فریب خوردگان به هلاکت رسیدند وسرکرده آنان پس از  این شکست مفتضحانه مدتها از چشم ها پنهان بود.

 دردیگر گروه های تروریستی نیز تقریبا وضع به همین منوال است (گرچه بدلیل نوع تفکر گروهک رجوی در این تشکیلات جنایتکار این موضوع بیشتر دیده می شود)  در گروه های منتصب به  القاعده در برخی کشورها مانند عراق ، دیده شده است با فریب زنان ونوجوانان برای انجام عملیات انتحاری دربین مردم باعث از بین رفتن خود آنها وکشته شدن  بسیاری از افراد بیگناه شده اند .

حتی در برخی گزارش ها مشخص شده تعدادی از این اقدامات غیر انسانی  از سوی زنانی که افراد ویا کودکان معلول را در ویلچر حمل می نمودند با بستن مواد انفجاری انجام گرفته است.

در پایان بایستی بیان داشت مطالب مطروحه در بالا بخش بسیار کمی از یک عمر جنایات این جانداران انسان نما که به جان انسانها افتاده اند میباشد .

در این مجال کم سعی شد ، بخشی از اقدامات غیر انسانی گروه های تروریستی به زبان ساده  ترسیم گردد.  


امار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
 • افراد حاضر در این وب

-----------------
---