تبلیغات
یاس های آسمانی

درباره وبلاگ

  زنان و کودکان قربانیان اصلی خشونت های گروه های تروریستی در جهان میباشند
  یاس های آسمانی در تلاش است تا گوشه ای از جنایات گروهک منافقین یاهمان به
  اصطلاح سازمان مجاهدین خلق علیه زنان وكودكان بی گناه را منتشر نماید،تاشاید
  اندکی از مظلومیت این شهدا را به گوش مردم عزیزمان برسانیم وامیدواریم
  شما نیز ما را در این راه یاری كنید
  به قول زنده یاد قیصر امین پور : تنها ... یکی از نامه هایم
  بوی غریب و مبهمی می داد ... انگار از لابه لای کاغذ تا خورده ی
  نامه بوی تمام یاس های آسمانی احساس می شد


  مدیر وبلاگ :

نویسندگان

جستجو

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
------------------
امروز:


آیا سفر یک مقام بلند پایه سازمان ملل به گروهی تروریستی ارتباط دارد؟ تعجب شما وقتی بیشتر می شود که که بدانید نماینده فرقه مجاهدین خلق آقای کوبلر را به تخطی از «خط قرمز وارد کردن ایران در پرونده مخالفینش در کمپ اشرف و کمپ لیبرتی» متهم کرده است. خط قرمزی که خود این گروه تروریستی آن را رسم و دیگران را مکلف به رعایت آن می داند. ولی داستان به اینجا ختم نمی شود. در این نامه، نماینده فوق الذکر تلویحا آقای کوبلر را بدلیل خودداری از پاسخ به نامه های این گروه که خواستار جزئیات سفر وی شده اند و بدلیل « عدم اظهار آنچه توسط رژیم ایران بیان شده » سرزنش کرد. در این نامه آمده است « مقاومت ایران به دولت عراق و نماینده ویژه دبیر کل سازمان ملل در چنین موردی شدیداً اعتراض کرده و اخطار می دهد. »

وب سایت انچمن عدالت در گزارشی نوشت :

فرقه تروریستی مجاهدین خلق با انتشار بیانیه ای مارتین کوپلر نماینده سازمان ملل در امور عراق را به تخطی از خط قرمز ترسیم شده توسط این گروه متهم کرده و به وی اخطار داد.

این اقدام فرقه مجاهدین خلق دستمایه گزارشی شد که وب سایت " مجاهدین" به آن پرداخته است. در گزارش این وب سایت آمده است: صرفنظر از این که گروه های تروریستی توسط کدام کشور یا قدرت به عنوان ابزار تهدید دولت مخالف یا هر دلیل دیگر مورد سوء استفاده قرار گرفته باشند، یک گروه تروریستی یک گروه تروریستی است که تعریف جهانی مشخصی دارد که مشخصا سایه ای کابوس وار بر یک جامعه فرافکنده و یا توان تکرار اقدامات خود را دارد. بنابر این، آیا هیچ منطقی می پذیرد به بهانه ها و عذرهای بی پایه و اساس یک گروه که کل دنیا به تروریست بودن می شناسد گوش فرا دهد، گروهی که اعضایش مایوسانه به هر در می زنند تا با انتقال از پادگان اشرف، بتوانند آزاد شوند؟

گزارش مذکور در ادامه یا اشاره به اینکه جهان باید نگران درخواست های غیر منطقی رهبران، و نه اعضای، فرقه تروریستی منافقین باشد، حرکت یکپارچه جهانی برای بستن استحکامات نظامی فرقه مجاهدین خلق در منطقه ای دورافتاده در عراق و بازاسکان ساکنینش در محلی در نزدیکی پایتخت بمنظور در کنترل کردن تمامی ساختار آن و تسهیل روند اخراج را شیوه مناسب برای مهار کردن تهدید تروریسم  و تسریع در اقدامات بشردوستانه جهت آزادی ساکنین این فرقه دانسته، اضافه می کند:" ناگفته پیداست که این گروه در تلاش است، حیله های فراوان بکار  گرفته و بهانه های بی اساس می آورد تا اراده جهانی را عقیم کرده و روند انتقال را طولانی کند."

این گزارش می افزاید: جای تعجب ندارد اگر ببینبم یا بشنویم که این گروه خشم خود را بر شخص یا موسسه ای متمرکز می کند تا گستاخانه، حزبی را  صرفنظر از هر گونه وعده همکاری، مجبور به همراهی با مطالبات و درخواست های خود کند.

در ادامه گزارش آمده است شاید این امر قابل باور نباشد اما اقدام اخیر آنها مصداق عینی این واقعیت است؛ اقدامی که طی آن فرقه مجاهدین خلق به خاطر سفر مارتین کوپلر به ایران به وی اخطار داده و از وی توضیح خواسته است.

گزارش به این موضوع می پردازد که آیا سفر یک مقام بلند پایه سازمان ملل به گروهی تروریستی ارتباط دارد؟ تعجب شما وقتی بیشتر می شود که که بدانید نماینده فرقه مجاهدین خلق آقای کوبلر را به تخطی از «خط قرمز وارد کردن ایران در پرونده مخالفینش در کمپ اشرف و کمپ لیبرتی» متهم کرده است. خط قرمزی که خود این گروه تروریستی آن را رسم و دیگران را مکلف به رعایت آن می داند.ولی داستان به اینجا ختم نمی شود. در این نامه، نماینده فوق الذکر تلویحا آقای کوبلر را بدلیل خودداری از پاسخ به نامه های این گروه که خواستار جزئیات سفر وی شده اند و بدلیل « عدم اظهار آنچه توسط رژیم ایران بیان شده » سرزنش کرد. در این نامه آمده است « مقاومت ایران به دولت عراق و نماینده ویژه دبیر کل سازمان ملل در چنین موردی شدیداً اعتراض کرده و اخطار می دهد. »گزارش اضافه می کند درست است که این گروه در مسیر جعل وزنه ای سیاسی پیش می رود که از آن محروم است، اما اخطار دادن به یک دولت یا سازمان های بین المللی به هر دلیل بی معناترین شکل سرپیچی از قاطعیت همه جانبه علیه تهدیدات فرقه ای تروریستی است.

گزارش در پایان می نویسد: از آنجا که شمار هواداران این گروه برای حذف از فهرست سازمان های تروریستی امریکا بر شمار آنان که بدنبال جبهه ای متحد برای مبارزه با تهدیدات تروریسم هستند می چربد و از آنجا که اقداماتی بکپارچه برای غلبه بر تروریسم و از بین بردن پناهگاه ها و مخفی گاه های گسترده آن وجود ندارد، پس برای رضایت خاطر این گروه و بمنظور اجتناب از عواقب اخطارهایش، یک پیشنهاد به نظر کار آمد می رسد: نمایندگان دولت عراق و دیگر سازمان های بین المللی مربوطه پیش از هر گونه تصمیم که ممکن است موجبات رنجش خاطر یا برافروختن خشم این فرقه شود، با آنان مشورت کنند."


امار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
 • افراد حاضر در این وب

-----------------
---