تبلیغات
یاس های آسمانی

درباره وبلاگ

  زنان و کودکان قربانیان اصلی خشونت های گروه های تروریستی در جهان میباشند
  یاس های آسمانی در تلاش است تا گوشه ای از جنایات گروهک منافقین یاهمان به
  اصطلاح سازمان مجاهدین خلق علیه زنان وكودكان بی گناه را منتشر نماید،تاشاید
  اندکی از مظلومیت این شهدا را به گوش مردم عزیزمان برسانیم وامیدواریم
  شما نیز ما را در این راه یاری كنید
  به قول زنده یاد قیصر امین پور : تنها ... یکی از نامه هایم
  بوی غریب و مبهمی می داد ... انگار از لابه لای کاغذ تا خورده ی
  نامه بوی تمام یاس های آسمانی احساس می شد


  مدیر وبلاگ :

نویسندگان

جستجو

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
------------------
امروز:

آمریكایی ها به گروهك منافقین قول ضمنی داده اند در صورت پذیرش شورای ملی رضا پهلوی، خروج آنها از لیست گروه های تروریستی درآمریكا تسهیل خواهد شد. همچنین درباره اسكان و استقرار آنها پس از اخراج از عراق در صورت همكاری با رضا پهلوی قول هایی داده شده است.

در واقع منافقین پس از اخراج از اردوگاه اشرف به آغوش یك اشرف دیگر (اشرف پهلوی) خواهند رفت.

به گزارش  بولتن نیوز به نقل از وطن امروز؛  پس از به بن بست رسیدن فتنه 88 و همچنین شكست پروژه «دولت موقت در تبعید» با محوریت مدحی و جهانشاهی، آمریكایی ها از نیمه دوم سال 90 به این جمع بندی رسیده اند كه رضا پهلوی را محور ائتلاف جریان های ضد انقلاب قرار دهند.

همزمان با این پروژه، طرح آفتابی شدن عناصر ساواك و رژیم پهلوی پس از 30 سال و سفید كردن جلادانی همچون پرویز ثابتی (نفر شماره 2 ساواك در دهه 50) در دستور كار قرار گرفت.

این كار از این جهت ضروری بود كه عمده این افراد از اطرافیان، مشاوران و كار پردازان سیاسی- مالی خاندان پهلوی در آمریكا و اروپا به شمار می روند و هر گونه تصمیمی در راستای احیای جنازه خاندان پهلوی مستلزم گریم و بازسازی چهره هایی مثل پرویز ثابتی و كسانی است كه به نمایندگی از رضا پهلوی، فرح دیبا و اشرف پهلوی، ده ها میلیارد دلار از اموال مسروقه ملت ایران را تحت مدیریت دارند.


* سفر به اسرائیل و عربستان

ربع پهلوی در پیگیری این پروژه آمریكایی كه توسط سازمان سیا "شورای ملی ایرانیان" نامیده شده سفرهایی را به اسرائیل و عربستان داشته و از مقامات صهیونیست و آل سعود نیز تقاضای كمك مالی و سیاسی برای اجرای این طرح كرده است.

در همین راستا، او باحضور در استودیوی شبكه آل سعود (العربیه) در واشنگتن به طرح مسائلی می پردازد كه صراحت او در بیان توافقات محرمانه، تنه به حماقت می زند.

او دراین برنامه به صراحت می گوید از مقامات اسرائیل خواسته به مخالفان جمهوری اسلامی برای تغییر نظام حاكم بر ایران كمك كنند.

او همچنین گفته است:‌ «حمله به ایران موجب شكاف بی سابقه بین ملت های ایران و اسرائیل می شود».

رضا پهلوی همچنین درراستای باج دادن به سران وهابی، دولت متمركز را برای ایران مناسب ندانسته و درباره اختلاف ایران و امارات بر سرجزایر سه گانه می گوید: "به نظر من همه مسائل قابل حل هستند!".

نگاهی به افزایش حجم گفتگوها و رپورتاژها برای خاندان پهلوی توسط بی بی سی فارسی، صدای آمریكا، رادیو فردا، دویچه وله، العربیه و سایت های وابسته به فتنه سبز و اصلاح طلبان فراری نشان دهنده ابعاد تصمیمی است كه توسط پدرخوانده آمریكایی (سیا) برای جریانات ضد انقلاب گرفته شده است.

به عنوان نمونه می توان به مصاحبه مسیح علی نژاد و نیك آهنگ كوثر از روزنامه نگاران اصلاح طلب فراری با رضا پهلوی اشاره كرد.

مصاحبه تلویزیون فارسی صدای آمریكا با پرویز ثابتی كه اولین گفتگوی سخنگوی ساواك پس از انقلاب به شمار می رود و همچنین گفتگوی تلویزیون فارسی بی بی سی بافرح پهلوی به بهانه شصتمین سال نهضت ملكه انگلیس (!) در این روزها كه براساس قرار و مدارهای صورت گرفته میان بیوه شاه مخلوع با صادق صبا (سردبیر تلویزیون فارسی بی بی سی) روی آنتن رفت، در همین راستاست.


* لابی مالی اشرف

پس از مطرح شدن ایده آمریكایی «شورای ملی ایرانیان» با محوریت رضا پهلوی، اشرف پهلوی نیز تامین بخشی از این طرح را بر عهده گرفته وكمك هایی از طرف وی نیزانجام شده است كه پس از افتضاح زیر میزی های او و فرح پهلوی به صادق صبا، سردبیر بی بی سی فارسی و افشاگری اشرف علیه فرح دیبا، به نظر می رسد محوریت رضا پهلوی در این طرح كمی از خصومت ها و چشم و همچشمی های 2 سال گذشته عروس و خواهر شوهر بكاهد.

نكته جالب توجه در خاصه خرجی های خاندان پهلوی این است كه تلاش عجیبی دارند از جیب خرج نكنند، برای همین در هر مورد به رغم برخورداری از میلیاردها دلار دارایی ملت ایران كاسه گدایی نزد سامان ها و دولت های غربی دراز است.

اشرف برای تامین این كمك با برخی مرتبطان اروپایی تماس داشته است این در حالی است كه دارایی های وی نزدیك 15 میلیارد دلار تخمین زده می شود.

این رقم شامل پول هایی نیز می شود كه از طریق تجارت هروئین در زمان شاه به دست آورده است.

از اشرف به عنوان اولین وارد كننده هروئین به ایران پس از ممنوعیت كشت خشخاش نام برده می شود و برخی مطبوعات غربی درآن دوران لقب "ملكه هروئین" را به اودادند، جالب اینجاست كه این مساله یعنی تجارت هروئین اشرف از سوی پرویز ثابتی در مصاحبه اخیرش باصدای آمریكا به شدت تكذیب شد!


* تماس مسئول دفتر ساركوزی

سال گذشته پس از درجریان قرار گرفتن نیكلا ساركوزی (رئیس جمهور وقت فرانسه) از طرح آمریكایی ها (محوریت خاندان پهلوی در ضد انقلاب) مسئول دفتر ساركوزی در تماسی با رضا پهلوی حمایت ساركوزی از این طرح را به او اعلام می كند.

نشست رضا پهلوی با برخی عناصر سلطنت طلب و گروهك ها كه قرار است در پاریس انجام شود در ادامه این اعلام حمایت بوده است كه با توجه به نتایج انتخابات فرانسه و شكست ساركوزی درانتخابات ریاست جمهوری، احتمال مواجه شدن رضا پهلوی با برخی مشكلات برای برگزاری این نشست در پاریس متصور است.


* ارایه پیش نویس به گروهك ها

پس از تهیه پیش نویس ائتلاف به اصطلاح ملی با همكاری برخی روزنامه نگاران اصلاح طلب، این پیش نویس به برخی گروه ها و عناصر ضد انقلاب همچون گروهك فداییان اكثریت ارایه می شود.

جلساتی نیز در لندن با حضور نمایندگان گروهك های كومله و دموكرات با حضور نوری زاده (عنصر m16) برگزار می شود.

نوری زاده در این جلسات تعهد داده از این طرح حمایت می كند. جلسه ای نیز در سانفرانسیسكو با نمایندگان جبهه ملی برگزار می شود.

تشكیل كمیته هماهنگی شورای به اصطلاح ملی با مسئولیت رضا پیرزاده، مسئول دفتر رضا پهلوی در پاریس از دیگر اقدامات صورت گرفته بود كه البته به دلیل افشای اطلاعات دفتر و اختلافات به وجود آمده بین او و رضا پهلوی از دفتر پاریس اخراج می شود.

برخی عناصر ضد انقلاب در حین جلسات مخالفت خود را با این طرح علنی می كنند از جمله جواد پاشایی، دبیركل حزب مشروطه كه در ملاقاتی كه در 25 فروردین ماه با رضا پهلوی داشته نسبت به احتمال هم عرض دیده شدن حزب مشروطه با دیگر افراد و گروه های طرح، ابزار نگرانی می كند.


* قرارملاقات واحدی

مجتبی واحدی نماینده كروبی در خارج نیز قرار است در آستانه نشست خردادماه رضا پهلوی ملاقاتی با وی داشته باشد.

این چندمین باری است كه در یك سال گذشته مجتبی واحدی با پهلوی دیدار می كند.

این دیدارها به توصیه سازمان سیا به نمایندگان فتنه سبز انجام می شود.


* فدرالیسم

یكی از اهدافی كه طرف آمریكایی از تعقیب این طرح دنبال می كند فدرالیسم در ایران است كه دریك گوش به فرمانی مثال زدنی توسط فرزند شاه مخلوع مطرح می شود.

طرح موضوع فدرالیسم ازسوی ربع پهلوی و باج دهی او به برخی گروهك های تجزیه طلب در سلسله نشست های صورت گرفته (كه البته از سوی پدرش در قضیه بحرین نیز مسبوق به سابقه است) باعث شده برخی عناصر سلطنت طلب و جبهه ملی با انتشار مقاله هایی نسبت به طرح این موضوع از سوی رضا ربع پهلوی اعتراض كنند.

منتقدان معتقدند این طرح در تقابل با تمامیت ارضی ایران است لذا باج دهی فرزند شاه مخلوع به گروهك های تجزیه طلب موجب بروز اختلافاتی در عناصر سلطنت طلب شده است.


* قول آمریكایی ها به منافقین: آغوش اشرف

در همین زمینه آمریكایی ها به گروهك منافقین قول ضمنی داده اند در صورت پذیرش شورای ملی رضا پهلوی، خروج آنها از لیست گروه های تروریستی درآمریكا تسهیل خواهد شد. همچنین درباره اسكان و استقرار آنها پس از اخراج از عراق در صورت همكاری با رضا پهلوی قول هایی داده شده است.

در واقع منافقین پس از اخراج از اردوگاه اشرف به آغوش یك اشرف دیگر (اشرف پهلوی) خواهند رفت.


* مشروطه كش بودند!

مانور مشروطه خواهی و دموكرات مآبی پهلوی ها این روزها به برخی رقبای سیاسی نیز گران آمده است.

اخیرا در جلسه ای یكی از اعضای گروهك اتحاد جمهوری خواهان درباره نشست واشنگتن و پیشنهادهای مطرح شده برای ائتلاف با رضا پهلوی گفته است: «اطرافیان پهلوی خود را مشروطه خواه می نامند در حالی كه این گروهی كه امروز پس از بر افتادن سلسله پهلوی «مشروطه خواه» شده اند در دوران پهلوی مشروطه كش بوده اند!».

او همچنین حضور «كاظم علمداری» درنشست مضحك ضد انقلاب در واشنگتن را نه به عنوان نماینده گروهك مزبور بلكه اقدامی خودسرانه قلمداد می كند.


* پیش نویس دوم

پس از مدتی پیش نویس دوم طرح ائتلاف به اصطلاح ملی ربع پهلوی با تغییراتی در پیش نویس اول (شورای ملی) تهیه می شود.

این پیش نویس به گروهك ها ارایه شده و قرار است پس از جمع آوری 30 امضا، نام امضا كنندگان تحت عنوان "ائتلاف برای دستیابی به حاكمیت ملی" اعلام شود.

در این پیش نویس آمده است: « همه سازمان ها و شخصیت های سیاسی كه پیش گزاره های این ائتلاف را می پذیرند، بدون گذاشتن هیچگونه پیش شرطی تنها با امضای نسخه ای ازاین تفاهم نامه آمادگی خود را برای شركت در ایجاد ائتلاف فراگیر اعلام می كنند.»

همچنین براساس این پیش نویس قرار است نام امضای جدید ائتلاف مرتبا روی سایت ویژه ای اعلام شود.

در بند 9 ملاحظات تشكیلاتی پیش نویس طرح رضا پهلوی هم آورده اند: « با توجه به هزینه بردار بودن برگزاری كنگره بودجه لازم برای انجام این كار فقط از طریق كمك های مالی افراد قابل اعتماد فراهم می شود.»

بر مبنای اطلاعات موثق منظور نویسندگان از افراد قابل اعتماد اشاره به قول ها و تعهدات رژیم صهیونیستی و حاكمان عربستان در تامین هزینه های این طرح آمریكایی است.

طرحی كه توسط آمریكایی ها ( با همكاری m16) رخیته شده بهانه و پوشش كاسه گردانی و كاسبی چند باره خاندان پهلوی شده و پولش ازجیب عربستان پرداخت می شود.


* شورای كاسبی پهلوی ها

نكته ای كه در روانشناسی خاندان پهلوی باید مورد توجه قرار گیرد این است كه به تاكید و تایید مورخان و مرتبطان، این خانواده اصولا اهل مبارزه سیاسی نیستند و آن چیزی كه برای آنها موضوعیت و اولویت دارد جمع آوری ثروت است؛ در طول این 3 دهه بارها طرح هایی به ذهن سرویس های مستاصل غربی و برخی مفلوكان سلطنت طلب رسیده كه تنها خاصیت طرح ها این بوده كه بر ثروت این خانواده افزوده است!

آن چیزی كه برای برخی گروه های ضد انقلاب و حتی سلطنت طلب موجب گلایه از این خاندان بی اصل و نسب است این است كه خانواده ای كه دارایی آنها از سرقت اموال ملت ایران بالغ بر 100 میلیارد دلار برآورد می شود، چرا در هر بزنگاه با بازی دادن اطرافیان و دیگر گروه های اپوزیسیون و دوره گردی در كشورهای مختلف و معرفی گروه ها به عنوان حامی و پشتوانه خود به كاسبی كلان از سیاست می پردازند.

برای همین است كه برخی عناصر مرتبط با پهلوی ها، طرح شورای ملی ایرانیان را "شورای ملی كاسبی" نامیده اند.


امار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
 • افراد حاضر در این وب

-----------------
---